אודות 2022-06-26T12:07:58+00:00

אודות

אנו חמישה כירופרקטורים בכירים בישראל, ד"ר שמי שגיב, ד"ר יוסי דבוש, ד"ר עודד מץ, ד״ר יעקב הנס וד״ר אדם וינטר. כולנו בוגרי אוניברסיטאות לכירופרקטיקה מהמובילות בארה"ב וכל אחד מאיתנו מביא ניסיון מקצועי עשיר של יותר משני עשורים.

מעל 20 שנה אנו מטפלים בהצלחה רבה בכל סוגי הכאבים, החל מכאבי גב, כאבי אגן וברכיים, כתפיים, כאבי ראש, סחרחורות ועוד ותמיד הוקסמנו מהעוצמה ומהתוצאות של הטיפול הכירופרקטי. החשיפה שלנו לגישה הכירופרקטית בשיטת Network Spinal Analysis) NSA), אשר משמשת את בכירי בכירופרקטים בעולם (בעיקר בארה"ב) למעלה מ 25 שנה, שינתה עבורנו את הפרספקטיבה של אפשרויות הריפוי הגלומות בעמוד השדרה. ראינו שטיפול בעמוד השדרה אינו רק עבור כאבי גב, אלא יכול לשמש "חלון כניסה" של ממש אל תוככי מערכת העצבים ולשנות את הגורמים העמוקים ביותר שיצרו את הכאב או המחלה.

לאחר שנים של ניסיון קליני ועשרות אלפי מטופלים, אנו מאמינים שיש לנו מסר ייחודי ועצמתי, לריפוי עמוק, להתפתחות ולצמיחה עבור מי שמבין שכאב אינו תקלה, אלא הזדמנות לחקר של גופו, נפשו והתנהלותו בחיים. זו הזדמנות לצאת מקבעונות עמוקים, מטראומות וקשיי החיים, אל עבר גוף משוחרר, ללא כאב, זקוף ורפוי.

לרשותכם מטה, שלוש תוכניות בהנחית אריה מלינייק, בהן מוסבר על הטיפול בכירופרקטיקה בכלל ובשיטת NSA בפרט.

 סימפוזיון בהנחית אריה מלינייק  

על הכירופרקטיה בשיטת NSA

 

סימפוזיון בהנחית אריה מלינייק

על הכירופרקטיה בשיטת NSA וטיפול בכאבים ומחלות כרוניות

סימפוזיון בהנחית אריה מלינייק  

אימון והעצמה אישית וכירופרקטיה בשיטת NSA

צור קשר

צור קשר ונחזור בהקדם – לקביעת תור, ליעוץ ובכל נושא