גוף, נפש ורוח: הפילוסופיה של הכירופרקטיקה

 

כירופרקטיקה במהות שלה מייצגת "אני מאמין" שבמהותו שונה בתכלית מהרפואה המסורתית. בעוד שהרפואה המסורתית לא תייחס שום קשר בין טיפול בצוואר תפוס לטיפול נפשי, הכירופרקטיקה תייחס לזה משמעות רבה, או לכל היותר, תשקול לברר האם קיימים גורמי לחץ נוספים בחייו של המטופל שלהם מעבר. כירופרקטורים בכל מקום מאמינים כי הגוף הוא בעל סגולות ריפוי עצמיות וכי קיימת בגוף אינטליגנציה מולדת המעבירה את המסרים שלה דרך המוח ומערכת העצבים לכל חלק בגוף מכף רגל ועד ראש. אם אתם עומדים בפני טיפול בצוואר תפוס ואתם קטני אמונה בנוגע להצלחת הטיפול רצינו להראות לכם אספקטים בטיפול שיכול להיות ונדחקו לפינה במערכת השיקולים שלכם:

  • גוף – כירופרקטורים לבריאות פיזית עוזרים לנהל כאב ולרפא פציעות. טיפול כירופרקטי בכאבי גב מזכה את המטופלים בשיפור משמעותי של תנועה והתניידות כמו גם פתרון לכאבים. כשחלק מהגוף פצוע, כמו, נגיד קרסול, הגוף מנסה לפצות על כך וזה יכול לגרום לחוסר איזון בעמוד השדרה בשל המאמץ להתגבר על הכאב או המגבלה. במקרה כזה המטופל עשוי לחוש כאב במקומות נוספים כמו ברכיים, ירכיים וגב תחתון.
  • נפש – חוסר איזון של הרגשות, כמו דיכאון וחרדה, לא רק הרסני בפני עצמו, הוא גם עשוי לגרום להחרפה של תסמינים ומומים שקיימים בגוף. התופעות האלה קורות בדרך כלל כשיש כל סוג של חוסר איזון, בייחוד במוח מה שעלול לגרום לדיכאון ולשאר תופעות נפשיות לא נעימות כמו התקפי פאניקה. הזנחה במקרה הזה, בדיוק כמו הזנחה של כל דבר בחיינו עלולה להיות פטאלית, משום שמלכתחילה קיים קושי פיזי ולצרף אליו קשיים נפשיים ממש לא הולך לעזור לכם.
  • רוח – אתם לא שומעים הרבה על טיפול כירופרקטי רוחני, אבל הרבה כירופרקטורים מגלים את היתרונות הרוחניות שבטיפול שלהם ובכלל זו מדובר בסבירה הרווחת בקרב רופאים שהמחשבות של אדם עשויות להיות חלק משמעותי מהסיבה שהוא סובל, פיזית או לא. טיפול כירופרקטי רוחני יכול להיות מדיטציה, יוגה, מסאז' ותרגילי נשימה.

כירו NSA– טיפול כירופרקטי מושלם

עכשיו אחרי שקיבלתם קצת מתורת הכירופרקטורים ואתם מבינים שאולי קיימים מניעים נוספים לבעיה הקיימת, אתם בטח לא רוצים להמשיך ולהניח. בין אם אתם הגעתם למאמר הזה על מנת למצוא טיפול כירופרקטי בכאבי גב או בצוואר תפוס, עכשיו לפחות אתם יודעים לקשר אותן עם תופעה נוספת שאולי הזנחתם עד היום. רוב התרופות שיציעו לכם לטיפול בצוואר תפוס או כל דבר אחר יהיו פתרונות קסם לבעיה שמצריכה סיגול מחדש של הרגלים או אולי אפילו שינויים פטאליים בחיים שלכם. אצלנו בכירוNSA, ביחד עם צוות של כירופרקטורים מקצועיים ומנוסים נשמח להיות השותפים שלך בהתווית הדרך החדשה שלכם ועל צורת טיפול וריפוי שתיטיב עם המצב שלך תוך הבנה עמוקה ובירור היסטוריה רפואית.

By | 2022-07-07T15:07:45+00:00 יולי 7th, 2022|מאמרים והרצאות|0 Comments

צור קשר

צור קשר ונחזור בהקדם – לקביעת תור, ליעוץ ובכל נושא