החשיבות של טיפול כירופרקטי בהריון

במשך ארבעים שבועות מתפתח העובר בבטן ההולכת וגדלה שלך, וזוהי תקופה מיוחדת ומרגשת מאוד. אלא שלצד השמחה הגדולה, התהיות לגבי העתיד וההכנות ללידה ולחיים שיגיעו אחר, לאורך ההיריון עוברים על הגוף שינויים דרמטיים שעשויים להוביל גם לכאבים משמעותיים מאוד. יש לכך סיבה טובה, כמובן. הרי במהלך ההיריון צפויה האישה לעלות בין 10 ל-20 קילוגרמים בממוצע, וחלוקת המשקל מתבצעת לרוב באופן שאיננו מאוזן, מה שמשפיע בתורו על השרירים, על העצבים, על המפרקים ועל עמוד השדרה בפרט. יתרה מכך, כשהמשקל מרוכז בעיקר באזור הביטחון, הרי שמרכז הכובד של הגוף משתנה ובהתאם נפוצים יותר כאבי הגב התחתון. טיפול כירופרקטי בהריון הוא אם כן פתרון חשוב שיכול לעזור גם לך ליהנות מהתקופה היפה והמרגשת.

כאב גב תחתון צד ימין – מה עושים עם זה?

השינויים שעוברים על הגוף לאורך ההיריון מלווים לא פעם בכאבים שונים, לרבות כאב גב תחתון צד ימין וכאבי שרירים שעשויים להקרין גם לאזורים אחרים בגוף. עם זאת, טיפול כירופרקטי בהיריון מאפשר להשיג איזון טוב הרבה יותר ולייצב את האגן. יש לכך חשיבות רבה והשפעה לא מבוטלת על ההיריון עצמו, שכן איזון זה מסייע גם לגדילה הסימטרית של הרחם ככל שהעובר ממשיך להתפתח. עשויה להיות לכך השפעה גם על הלידה עצמה, ולכן מומלץ לפנות לטיפול כירופרקטי שישפר את התחושה הכללית ויקל גם על כאבי רגליים, בחילות, נימלול בידיים או ברגליים, עייפות מצטברת ותסמינים רבים אחרים המוכרים היטב לנשים הרות במהלך תשעת ירחי הלידה.

טיפול כירופרקטי בהריון – בטוח ומומלץ

נשים רבות דואגות לתקינות ההיריון ולשלומו של העובר, וחשוב להן לדעת האם טיפול כירופרקטי בהריון אכן בטוח עבורן. התשובה הפשוטה לשאלה הזו היא כן, ולמעשה, טיפול בשיטת NSA לא רק בטוח אלא אף מומלץ בשל היתרונות הרבים שהוא מציע לגוף ולשינויים הפיזיולוגיים שעובר גוף האישה במהלך ההיריון כולו. למעשה, באמצעות שיטת NSA ניתן לשפר את תפקוד הגוף ולשנות את דפוסי התגובה של המוח, להפחית את המתח על שרירי הגב, לשפר את היציב ולתרום לגמישות של עמוד השדרה. כך ניתן להפחית משמעותית כאב גב תחתון צד ימין, כאבי גב, עייפות מצטברת ותסמינים אחרים.

הטיפול הכירופרקטי ותפקוד המערכות הפנימיות

בנוסף ליתרונות שהוזכרו כאן, טיפול כירופרקטי בכאבי גב תורם רבות גם לתפקוד של המערכות הפנימיות, ובפרט לתפקוד מערכת הנשימה, מערכת הלב ולחץ הדם, מערכת העיכול ואפילו מערכת החיסון. זוהי דרך מצוינת להקל על מתחים, להתמודד באופן אופטימלי עם סטרס ועצבנות, להבטיח תחושת רעננות טובה יותר ולתרום ליכולות הריפוי של הגוף בכלל. צוות המרכז לכירופרקטיקה, המיומן בטיפול בנשים הרות בכל שלבי ההיריון, הוא הצוות המקצועי שיעמוד לצידך לכל אורך הדרך, עם המון ניסיון ועם מענה אישי ומדויק שמתאים במיוחד לך.

By | 2021-03-04T11:12:05+00:00 מרץ 4th, 2021|מאמרים והרצאות|0 Comments

צור קשר

צור קשר ונחזור בהקדם – לקביעת תור, ליעוץ ובכל נושא