טיפול בכאבי גב תחתון – קסם או כירופרקטיה?

סביר להניח שחוויתם כאבי גב יותר מפעם אחת בחייכם ולא ידעתם כיצד לטפל בהם. הכאבים הופכים להיות ממושכים ובלתי נסבלים הפוגעים בשגרת החיים שלכם ואתם צריכים למצוא פתרון על מנת שתוכלו לחזור לתפקוד מלא. חלק מהרופאים ימליצו לכם לגשת לסוגים שונים של הליכים פולשניים ואף לניתוח. השקפתינו במרכז כירו NSA היא שניתוח מהווה את האופציה האחרונה לטיפול בכאבי גב כרוניים וניגשים אליו אם באמת אין ברירה אחרת. מומלץ להיעזר בטיפול כירופרקטי בכאבי גב כשיטת טיפול בכאבי גב תחתון. ריכזנו לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת אודות טיפול כירופרקטי בכאבי גב.

טיפול כירופרקטי בכאבי גב – איך זה עובד?

סובלים מכאבי גב תחתון חזקים? מומלץ לכם לפנות לכירופרקט. לפני שתיצרו איתו קשר, חשוב שתבינו כיצד טיפול כירופרקטי בכאבי גב עובד. בשלב הראשון הכירופרקטור מאתר את מקור הכאב באמצעות אבחון של מצב עמוד השדרה ושל נקודות הכאב הדומיננטיות הקשורות לשלד, לעצמות, לשרירים ולגולגולת. לאחר מכן, הכירופרקטור מבצע את המניפולציה- פעולה ידנית ומהירה המאפשרת לכירופרקטור להזיז את החוליות באופן מכני. המניפולציה יוצרת הקלה משמעותית בלחצים ובכאבים. הכירופרקטור נעזר גם במיטת טיפול מיוחדת ומנחה את המטופל כיצד לבצע תרגילים המותאמים אליו אישית.

טיפול NSA ממוקד לכאבי גב תחתון חזקים

טיפול NSA של כירופרקט יודע לפעול באופן ממוקד יותר בכל הנוגע לכאבים בגב התחתון. באמצעות ביצוע של לחיצות עדינות בנקודות ספציפיות שסומנו כמקור הכאב, זוכים מטופלים רבים להקלה משמעותית בכאבים וביכולת לחזור להינות מאיכות חיים טובה יותר משמעותית בהשוואה לאיכות החיים שהייתה להם לפני הטיפול הכירופרקטי.

אורח חיים בריא מסייע בטיפול בכאבי גב תחתון

כיום, כאבי גב תחתון הינם שכיחים מאוד. סביר להניח שלפחות פעם אחת בחייכם סבלתם מכאבי גב תחתון חזקים וזאת בשל אורח החיים המודרני המתאפיין בישיבה ממושכת במשרד או בכיתת הלימוד, בעדיפות לנסיעה ברכב על פני הליכה ברגל, בחוסר מוטיבציה לעשות ספורט ובגורמים נוספים המכבידים על תפקודו של הגב. הקפדה על אורח חיים בריא וביצוע פעולות ספורטיביות כדוגמת הליכה, שחייה ומתיחות לגב, מאפשרת הקלה משמעותית בכאבי גב תחתון חזקים. מומלץ לפנות גם לכירופרקט מומחה שיתאים לכם תרגילים להקלה בכאבים.
הקפדה על אורח חיים בריא הינה חשובה להקלה באכבי גב תחתון חזקים אבל אינה מספיקה שכן, המטופל אינו יודע באופן מדוייק אילו פעולות לבצע על מנת להקל על הכאב. לכן, הכירופרקטיקה הינה שיטת טיפול בכאבי גב תחתון היעילה ביותר. בכירו NSA נספק עבורכם טיפול כירופרקטי בכאבי גב המותאם לכם באופן המדוייק ביותר שיגרום להקלה משמעותית בכאבים ויאפשר לכם לחזור לאורח חיים שגרתי ותקין בזמן קצר ביותר.

By | 2021-05-27T11:59:05+00:00 מאי 27th, 2021|מאמרים והרצאות|0 Comments

צור קשר

צור קשר ונחזור בהקדם – לקביעת תור, ליעוץ ובכל נושא