טיפול כירופרקטיקה לילדים 2018-07-16T09:52:30+00:00

טיפול כירופרקטיקה לילדים

כמה מכם התבקשו לשלוח את הילד לאבחון? להעניק לו טיפול פסיכולוגי ארוך טווח? 'רק' לבדוק את 'תרופת הפלא' ?

הפרעת קשב וריכוז, בעיות בוויסות התחושתי, דלקות אוזניים חוזרות, אימפולסיביות, הפרעות התנהגות ועוד.. על מה הם מעידים, ומהי הדרך הטבעית של הכירופרקט לטיפול במצב?

 

התמודדות של מערכת העצבים עם אירועים עוד מימי הרחם

למעשה, מדובר בסימפטומים של הפרעה ביכולת של מערכת העצבים העדינה כל כך של הילד, להתמודד עם רצף אירועים לא קלים, איתם היא צריכה להתמודד. אירועים אלו יכולים להתחיל עוד ברחם כתוצאה מתנוחה לא נכונה של העובר, מצבה הרגשי או הנפשי של האם, תזונה או חשיפה לרעלנים, וגם לקויות בתהליך הלידה כדוגמת לידה קיסרית, הפוגעת קשות בהתפתחות מערכת העצבית,. כמו כן, חיסונים ו/או נפילות עלולים גם הם לפגוע במערכת העצבית.

כל אלו מקשים על יכולת מערכת העצבים להתפתח ולהתמודד ביעילות והיכולת של הילד להסתגל לדרישות החדשות  ולשינויים.

 

Reset  של המערכת העצבית באמצעות מגע ממוקד, מדויק ועדין

הכירופרקט מאתר את נקודת ההפרעה במערכת העצבית ומטפל בה באמצעות מגע יד ממוקד, מדויק ועדין ביותר. מגע זה מאפשר למערכת העצבים לעשות כיול (RESET) ולחדש התנהלות תקינה, ללא כל תופעות לוואי (בניגוד לטיפול תרופתי או פולשני).

המגמה העולמית בשנים האחרונות בהקשר לטיפול בילדים, הנה  להפוך את הטיפול לכמה שיותר אינטגרטיבי וכחלק בלתי נפרד בחייו של הילד. דוגמא לכך היא בעיית גבולות, אשר יכולה להתבטא באופנים שונים כגון: אכילה לא מבוקרת, התמכרות למסכים (טלפון, מחשב), תלותיות  יתר, חסך משמעותי בתקשורת עם הסביבה ועוד.

הכירופרקט מתאים את הטיפול הסובייקטיבי, המדויק והנכון עבור כל הילד, בהתאם לנסיבות חייו, אופיו, צרכיו וההיסטוריה המשפחתית. הניסיון מראה שמעבר להקלה משמעותית ואף פתרון הבעיה, קיים שיפור ניכר בתקשורת של הילד עם הסביבה, המשמעותית ביצירת קשרים חברתיים חדשים, בביסוס והעמקת קשרים קיימים ובתרומה לתחושת הביטחון העצמי של הילד, ליכולתו להשתלב ולהוביל בחברה ובקהילה.

בעשורים האחרונים טיפלו רופאי הרשת הראשיים, ד"ר יוסי דבוש, ד"ר עודד מץ וד"ר שמי שגיב, באלפי ילדים שסבלו מסימפטומים שונים.  התוצאות הוכיחו באופן מובהק, כי ניתן להתמודד עם המצבים המתוארים בדרך אחרת, טבעית המובילה גם  לשיפור בתקשורת במשפחה, בחברה ובדימוי העצמי.

צור קשר

צור קשר ונחזור בהקדם – לקביעת תור, ליעוץ ובכל נושא