כאבים כרוניים – לא חייב לחיות עם זה

החיים המודרניים הביאו עמם שינויים רבים, רובם בהחלט חיוביים, אבל נדמה שיש גם מחיר פיזי שרבים מאיתנו משלמים. למעשה, אורח החיים הזה הוביל להופעתם של כאבים כרוניים הקשורים בפציעות ובמחלות שונות שמקורן בשגרה החדשה שלנו. בגילאים צעירים יחסית אנחנו מצליחים להתמודד עם המצבים הללו, ואפילו די בגבורה, אבל אי שם בסביבות גיל ארבעים משהו כבר לא אותו הדבר. העומס הפיזי מראה את אותותיו, הישיבה האינסופית במשרד מובילה לכאבים לא מבוטלים, והניסיון להיכנס לכושר מהיר בתוך זמן קצר מוביל לשורה של פציעות. אל כל אלה מצטרפים גם מתחים נפשיים וסטרס, והתמונה ברורה. אנחנו סובלים הרבה יותר.

כאבים כרוניים נמשכים שבועות

כשאנחנו מדברים על כאבים כרוניים אנחנו מתייחסים לאותו כאב טורדני שמלווה אותנו במשך שבועות ארוכים, ללא הקלה וללא פתרון פשוט ונראה לעין. הכאב עשוי להופיע בצוואר או בגב, בכתפיים או במפרקים, בשרירים או בראש. אנשים רבים ינסו לטשטש אותו עם אדויל או אופטלגין, אולי עם תרופה אנטי-דלקתית שמגיעה באמצעות מרשם. בחלק מהמצבים גם עיסויים וזריקות ייכנסו לתמונה, אבל הכאב עדיין שם, מסרב להרפות. כאבים כרוניים אלה אינם תופעה נדירה, וישראלים רבים סובלים מהם. עם זאת, חשוב להבין שיש למצוקה הזו פתרון, והוא יעיל הרבה יותר מכל תרופה שתמצאו בבית המרקחת או בארון התרופות שלכם.

כאבים כרוניים – החיבור בין הגוף לנפש

לפני שנבין קצת יותר לעומק מה הוא טיפול כירופרקטי ואיך שיטת NSA יכולה לעזור גם לכם, חשוב להבין כי במקרים רבים כאבי גב כרוניים הם תוצאה של מתח נפשי – ולא של עומס פיזי. העבודה הרבה עשויה לעורר סטרס וחוסר שקט, המתח בבית עלול להשפיע על הגוף ובאופן כללי אנחנו עשויים להתמודד עם כאבים כרוניים הקשורים בנפש, גם אם לא תמיד קל לזהות את החיבור הזה. הכירופרקט המקצועי יוכל לעזור לכם להבין מה באמת גורם לכאב, איזו מצוקה פוגעת באיכות החיים שלכם, מה אפשר לעשות כדי לשקם את הגוף – ואיך תוכלו למנוע את הבעיה הזו גם בעתיד.

כאבים כרוניים והטיפול הכירופרקטי

בעבודה מדויקת על מערכת העצבים המרכזית, הכירופרקט המיומן הוא זה שיכול לסייע לכם להיפרד מהכאב ולשקם את הגוף. למעשה, שיטת ה-NSA מתמקדת במערכת העצבים עצמה, והיא עושה זאת באמצעות נגיעות ולחיצות הממוקדות במקום שבו הכאב מתחיל. זוהי הדרך האידאלית לרפא את הגוף, להחזיר לו את יכולת הריפוי הטבעית, להתמודד עם הבעיה וכפועל יוצא מכך להעלים גם כאבים כרוניים. צוות המומחים של המרכז לכירופרקטיקה בישראל יסייע לכם עם אבחון מדויק ומקצועי מאוד, עם תוכנית טיפול שנתפרת באופן מושלם למידות שלכם, ועם ההזדמנות לייצר שינוי של ממש ולחזור לשגרה שבה הכאב הוא לא יותר מאשר זיכרון רחוק.

By | 2021-05-24T12:11:52+00:00 מאי 24th, 2021|מאמרים והרצאות|0 Comments

צור קשר

צור קשר ונחזור בהקדם – לקביעת תור, ליעוץ ובכל נושא