כאבים כרוניים 2018-07-16T09:53:19+00:00

כאבים כרוניים

כאבים כרוניים וכיצד הכירופרקטיקה יכולה לתת מענה לכל סוג של כאב

כאב כרוני הינו כאב שנמשך יותר מכמה שבועות וללא יכולת ריפוי. קיימים כמה סוגי כאב  – שורף, חד, מפושט, ממוקד והולם, העלולים להופיע בכל מקום בגוף.  כאבים כרוניים נפוצים הנם: כאבי ראש, צוואר, גב, כתף, בטן, מפרקים ושרירים.

בתרבות ואורח החיים המערבי, ככל שמתבגרים סובלים ממחלות, מצבים וכאבים כרוניים בתדירות גבוהה יותר. בגילאים צעירים (25-40) הגוף עדיין חזק ומסוגל להתגבר על הסימפטומים. בגילאי 50 ומעלה קשה לגופנו להכיל את המתח המצטבר והעומסים הפיזיים (ישיבה ממושכת לאורך שנים, יציבה לא נכונה, פעילות גופנית מאומצת) , נפשיים (מתח, חרדות, דאגה)  וכימיים (תזונה לקויה לאורך זמן, עודף שימוש בתרופות, עישון, זיהום אוויר).

ישנו קשר אדוק בין גוף, נפש וכאבים כרוניים. באמצעות הכירופרקטיקה ניתן לזהות את המקומות בהם קיימת השפעה של הצטברות מתח, לחץ וחוסר השקט, ולהעניק להם טיפול באמצעות עבודה מדויקת על מערכת העצבים המרכזית. בכך ניתן להשפיע גם על העוצמה והתדירות של הכאבים הכרוניים.

שיטת הNSA מטפלת במערכת העצבים באמצעות נגיעות, בהתאם למיקום הכאב הכרוני, במטרה להחזיר לגוף את יכולות הריפוי הטבעיות איתן נולדנו, על ידי התייחסות נכונה  גם לסימפטום ולסיבה לכאב המתמשך.

צור קשר

צור קשר ונחזור בהקדם – לקביעת תור, ליעוץ ובכל נושא