כאבי גב חזקים – מהי הדרך הכי טובה להתמודד איתם?

זה לא סוד שבשנים האחרונות המספר של האנשים הסובלים מכאבי גב חזקים רק הולך וגדל. זאת בשל העובדה שאורח החיים המודרני דוגל בישיבה ממושכת במשרד, מול המסכים, בנהיגה או בכיתת הלימוד. במהלך הישיבה אנו יכולים לא להרגיש כלום אבל לאחר תקופה ממושכת שבה אנו לא יושבים זקוף, סביר להניח שנסבול מכאבי גב תחתון, מכאבים בגב העליון ומכאבי גב חזקים.

אילו סוגים חזקים של כאבי גב חזקים הם הנפוצים ביותר?

אם מדברים על כאבים שכיחים המופיעים בין גילאים שונים ואוכלוסיות מגוונות, מתכוונים לכאבי גב חזקים. כאבי גב חזקים עשויים להופיע בתדרים מגוונים ובתקופות שונות במהלך החיים של כל אחד ואחת מאיתנו. כאשר מדברים על כאבי גב חזקים הבולטים מבינהם שמהם רובינו סובלים יהיו כאבי גב תחתון וכאבים בגב העליון.

כיצד כאבי גב חזקים משפיעים על תפקודינו היומיומי ומהי הדרך הטובה ביותר להתמודד עם כאבים בגב העליון ועם כאבי גב תחתון? ריכזנו עבורכם במאמר את כל המידע החשוב שעליכם להכיר.

כיצד כאבי גב תחתון הופכים לכאבי גב חזקים?

הגב התחתון מהווה את אחד האיזורים הרגישים ביותר בגופינו משום שהוא חשוף לפגיעות באופן תמידי. את הגב התחתון אנו מאמצים בעת ביצוע פעילות גופנית, בזמן ישיבה במשרד, בעת נהיגה או בזמן למידה.

בין אם מדובר בכאבים בגב העליון ובין אם מדובר בכאבי גב תחתון, ככל שנזניח את הכאבים יותר, כך הסיכונים להיווצרות כאבי גב חזקים יגדלו במשך הזמן. כאבי גב חזקים יהיו כאבים שמהם נסבול באופן תמידי לאחר תקופת הזנחה ממושכת.

מהי השפעת כאבי גב חזקים על תפקודינו היומיומי?

כאבים בגב העליון הנגרמים בעקבות תאונות, חבלות, פציעות או כתוצאה מהרגלי ישיבה לא נכונים עלולים להיות מלווים בתסמינים נוירולוגים שונים. הסובלים מכאבי גב חזקים בגב העליון עלולים לחוש חולשה בשרירי הגוף, נימול וקושי בשליטה על השרירים באופן שוטף.

כאבים בגב העליון יכולים להתפרץ באופן פתאומי ככאבים חדים העשויים ללוות אתכם לאורך תקופה ארוכה או לאורך תקופה קצרה. בין מדובר בכאבים בגב העליון המלווים אתכם לטווח הארוך ובין אם אלו מלווים אתכם לטווח הקצר, שני הסוגים עלולים בסופו של דבר להוביל להדרדרות בתפקודכם היומיומי ולהיווצרות קשיים בעת ביצוע פעולות יומיומיות שגרתיות.

עם מי כדאי שתיצרו קשר בנוגע לטיפול בכאבי גב חזקים?

כאמור, כאבי גב חזקים עלולים לתפוס אותנו בתקופות שונות במהלך החיים, יכולים להופיע אצל אנשים בגילאים שונים ובקרב אוכלוסיות שונות. בין אם מדובר בכאבי גב תחתון ובין אם מדובר בכאבים בגב העליון, הטיפול שעשוי לסייע לכם להתמודד באופן המיטבי הוא טיפול כירופרקטי בשיטת NSA.

NSA המרכז לכירופרקטיקה בישראל מורכב מצוות כירופרקטים מומחים ומנוסים העשויים לסייע לכם להתמודד עם כאבי גב חזקים באופן המיטבי. צוות המומחים שלנו ילוו אתכם לאורך כל הדרך עד לחזרה לשגרה בריאה ונטולת כאבים. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עם צוות המומחים שלנו עוד היום והתחילו בטיפול העשוי לשנות את חייכם מקצה לקצה.

By | 2022-08-10T23:05:14+00:00 מאי 12th, 2022|מאמרים והרצאות|0 Comments

צור קשר

צור קשר ונחזור בהקדם – לקביעת תור, ליעוץ ובכל נושא