מהי הדרך שתגרום לכם להפסיק לסבול ? הפתרון שכדאי שתכירו

בשנים האחרונות עולה באופן משמעותי מספר האנשים הסובלים מבעיות אורתופדיות שונות. בין הליקויים האורתופדים השונים ניתן לכלול בלט ופריצת דיסק, אישיאס וצליפת שוט. כיצד מומחה לעמוד שדרה יוכל לעזור לכם? המשיכו לקרוא ותגלו.

איזה מקרה עלול לפגוע בתפקוד החוליות שלנו?

אחת מהבעיות האורתופדיות השכיחות שממנה סובלים אנשים רבים היא פריצת דיסק. עמוד השדרה הינו רצף של דיסקים בין – חוליתיים. החוליות מחברות את הדיסקים לאורך עמוד השדרה וברגע שדיסק אחד נפגע מתרחשת פריצת דיסק העלולה לפגוע בתפקוד של כלל החוליות. מהי שאיבת דיסק? שאיבת דיסק הינה אחת מהדרכים שבאמצעותן ניתן להתמודד עם פריצת דיסק.

האם קיים טיפול נוסף לפריצת דיסק מלבד שאיבת דיסק, מהי צליפת שוט ומתי כדאי שניצור קשר עם מומחה לעמוד שדרה? ריכזנו עבורכם במאמר את כל המידע החשוב שעליכם להכיר.

מהי הטעות הנפוצה שכולנו מבצעים שיכולה לגרום לנו לבדוק מהי שאיבת דיסק?

טעות נפוצה של רבים מאיתנו היא לשבת עם גב כפוף וצוואר רכון קדימה. בהתחלה איננו חשים כאבים אך בחלוף הזמן ולאחר תקופה מצטברת של ישיבה ממושכת באופן לא תקין אנו יכולים למצוא את עצמנו בודקים מהי שאיבת דיסק.

מהי צליפת שוט?

לא רק הרגלי ישיבה לקויים יכולים לגרום לנו לברר מהי שאיבת דיסק. גם תאונות וחבלות עלולות לגרום לבעיות אורתופדיות במגוון דרגות חומרה. אחד מהליקויים האורתופדיים הנפוצים הנוצרים בעקבות תאונות וחבלות הוא צליפת שוט.

מומחה לעמוד שדרה מסביר כי צליפת שוט הינה פגיעה שכיחה ברקמות הרכות של הצוואר הנגרמת מתנועה מהירה וחדה שלו קדימה ואחרונית. תנועה זו דומה לפעולת שוט בעת הצלפה ומכאן שמה. פגיעת צליפת שוט נגרמת בדרך כלל לאלו שעברו תאונה וספגו פגיעה בחלק האחורי של הצוואר בעקבות התנגשות ברכב אחר. פגיעת צליפת שוט יכולה להיגרם גם מאלימות פיזית כאשר מטלטלים בן אדם בחוזקה והנזקים הנגרמים ממנה לטווח הארוך צפויים להיות פגיעה בתפקוד השרירים, בתפקוד הגידים, בתפקוד העצמות ובתפקוד הדיסקים הבין – חוליתיים ולבדיקה מהי שאיבת דיסק.

עם איזה מומחה לעמוד שדרה כדאי שניצור קשר?

כפי שכבר הבנתם, בעיות אורתופדיות רבות עלולות להיווצר הן בעקבות אורח החיים המודרני והן בעקבות מקרים בלתי צפויים כדוגמת תאונות וחבלות. מהי שאיבת דיסק והאם קיים טיפול אחר שכדאי לנו להכיר? מומחה לעמוד שדרה מסביר כי קיים טיפול אחר הכרוך בסיכונים מעטים שעליכם להכיר – הטיפול הכירופרקטי.

המרכז לכירופרקטיקה בשיטת NSA  מורכב מהכירופרקטים המובילים בישראל. כירופרקט הינו מומחה לעמוד שדרה הבקיא ומנוסה בטיפול בבעיות אורתופדיות שונות. צוות המומחים שלנו ילוו אתכם עד ליצירת אורח חיים שגרתי ובריא ללא ליקויים מיותרים. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום עם צוות המומחים שלנו והתחילו בטיפול שעשוי לשנות את חייכם מקצה לקצה.

By | 2022-06-16T16:35:30+00:00 יוני 16th, 2022|מאמרים והרצאות|0 Comments

צור קשר

צור קשר ונחזור בהקדם – לקביעת תור, ליעוץ ובכל נושא