מטופלים מספרים 2017-06-18T11:50:59+00:00

מטופלים מספרים

לדר' שמי שגיב, הגעתי אליך עם תחושות רבות כגון תסכול ממצבי, ציפייה לשינוי וכמיהה להקלה שתשנה את מצבי ותביא אותי למצב של יכולת לבצע את הפעולות הבסיסיות והפשוטות ביותר שכל אדם מבצע מאות פעמים ביומיום. מסקפטי בהתחלה הפכתי למאמין גדול בסוף הדרך מאמין לגישה של חיוניות ושל מחשבה חיובית כיצד להיות בריא ולא להימנע ממחלה. תודות לך ולצוות הנפלא בדמות ג'סיקה ואינה הבאתם אותי למצב שבו אני חי נכון יותר ומרגיש טוב יותר. הרווחת ביושר ממליץ ותומך בשיטה החדשה שלך.

אסי

את המילים האלה אני כותב לך על זה ששינית אותי מאוד. בבית הספר הילדים מתחילים להתייחס אליי וגם בבית יותר אוהבים אותי, וגם אני מרגיש יותר רגוע וכיף. אוהב אותך

בר, בן 8

הגעתי לפני 3 חודשים לד"ר עודד הקוסם במצב קשה של פריצת דיסק + צליעה קשה ברגל + חוסר יכולת לעמוד או לשבת כאחד האדם!!! הייתי לפני אצל כל סוגי הרופאים ולקחתי את כל סוגי הכדורים ושום דבר לא עזר.

אריה

לד"ר שמי שגיב היקר מכל, לפי ההתחלה נשמע כמו מכתב אהבה כמעט. בהגיע בפעם הראשונה ראיתי סביבי רק כוכבים, הגעתי על ארבע, כאבים חזקים משכתי רגל ובכי בלי סוף. פשוט אני לא מאמינה איך הגעתי וכיום איך אני. אני מודה לך כל יום מחדש על הטיפול הנפלא והיחס שלך וכמובן על הסבלנות שלך. המגע שלך – מגע קסם. אין מילים בפי להודות לך על הטיפול הנפלא. אני עדיין מטופלת אבל פשוט הבדל של שמים וארץ. תודה מכל הלב, שוש מלכה. גם לצוות מגיע המון תודה על היחס והשרות מכול הלב.

שושי

הגעתי אליך בעקבות סבל של יותר משנה מ: כאבים בצוואר, כתפיים, יד, הפרעות ראיה, סחרחורות, כאבי ראש, כאבי לסתות נוראיים, צרבות, דלקות גרון חוזרות. עם תלונות אלה פניתי לעשרות רופאים אשר לא הצליחו לפתור לי את הבעיה…. במהלך הטיפולים הראשונים הרגשתי איך הנשימה שלי נפתחת ועד כמה היא הייתה חסרה לי. אחרי עוד כמה טיפולים הכאבים בלסת חלפו כלא היו!!! וככה לאט לאט חלפו כמעט כל התסמינים. אחרי 3 חודשים של טיפולים חזרתי להתאמן ולרוץ דבר ששלושה חודשים לפני כן לא הייתי מאמין שיקרה. במהלך הטיפול הרגשתי איך הלחצים יורדים ממני ועמוד השדרה מתגמש ומתייצב במקביל. הרגשתי שאני יכול לסמוך על הגוף שלי ועל מערכת הריפוי המופלאה שבו…

דור

נכנסתי לקליניקה של דר'. דבוש כשאיני מסוגלת לדרוך על הרגל בגלל דורבן בעקב.  הייתי מושבתת 10 ימים.  ניסיתי כל מיני דברים ללא הועיל.  24 שעות אחרי הביקור (היחיד!!) אצל דר'. דבוש כבר הלכתי בחופשיות עם מעט מאד כאב.  אחרי יום נוסף זה עבר לגמרי.

מריה

הגעתי לד"ר שגיב כשאני סובל מכאבי עמוד שדרה. כל הרופאים והמטפלים לא ממש ידעו לתת לי הסבר לגבי הגורם הכאבים. כי כל הצילומים והבדיקות שלי היו תקינים, לכאורה. לאחר בדיקה יסודית ומקיפה ד"ר שגיב הסביר לי שהבעיה מקורה ביציבה שלי והסביר לי כיצד היציבה יוצרת עומס על עמוד השדרה וגורמת לכאבים. לאחר מספר טיפולים ותרגילים הרגשתי שפשוט גבהתי, היציבה הזדקפה והתחלתי לנשום. לאט לאט גם הכאבים פחתו. וכעת אני אסיר תודה לד"ר שגיב על הסנטימטרים שנוספו לגובה שלי. תודה.

עדי

הגעתי לד"ר מץ עם כאבי צוואר וגב תפוס, אדם לחוץ מאוד עם ראייה פסימית לדברים. הד"ר ציין בפניי שאנו הולכים לעשות תהליך ריסט (reset ) לנפש האדם בטיפולים הראשונים כל הגוף היה מכווץ ולאט לאט מטיפול לטיפול הרגשתי איך השרירים שלי פחות מכווצים, הגוף עוזר לעצמו להיחלץ ממצבים שגרמו לו לכאב. בשלב מתקדם יותר התחלתי להרגיש שאני נושם עמוק יותר, נשימות מרגיעות. השיא היה שהצלחתי לשלוט על תחושות הגוף שלי… ברגע מסוים הגוף פשוט צנח על המיטה, וזו אותה הנקודה שהרגשתי שהנפש שלי עוברת מהפכה, נשימה עמוקה אחת לנשימה עמוקה אחרת הוצאתי אני מגופי את כל התחושות שהעיקו עלי, על הגוף ועל הנשמה. אציין שהטיפולים עוזרים גם כעת באורח החיים, אני יותר קשוב לאחרים, סובלני יותר.

אלי

הגעתי לדר' דבוש מרוסקת. עם כאבי גב עצומים, הקרנות לרגליים, אחרי חודשים בהם לא יכולתי לזוז כלל. לא עבדתי, לא תפקדתי כלל ובכיתי ימים ללא הפסקה. לקחתי אטופן ארקוקסיה ובשלב מסוים נתנו לי מורפיום. כלום לא עזר!!! כשהגעתי לדר'. דבוש הוא מיד הבין מה יש לי והסביר לי. זו הייתה פעם ראשונה שמישהו הסביר לי בדיוק מה קורה. כבר אחרי הטיפולים הראשונים בתוך שבוע בערך הפסיקו הכאבים כמעט לגמרי. בתוך מספר שבועות כבר שכחתי את הכאבים… חזרתי לתפקד עד רמת ספורט 3 פעמים בשבוע. זה מדהים. תודה רבה לדר דבוש ולכל הצוות.

רינה

…כאב לי הגב, לא יכולתי לעמוד זקוף ומחשבות ופחדים היו נוכחים בחיי בדרך קבע. מה שהיה נראה כטיפול הזוי, שינה את חיי. הגב המשיך לכאוב כשלושה שבועות עד שהורגשה הקלה. בשבוע השני קרה הנס הראשון – הזדקפתי. הנס השני היה השקט. תמיד פחדתי לעמוד זקוף כי הייתי מפחד לשדר גאוותנות. לא היה זכר לפחד הזה.

הרבה פעמים מצאתי את עצמי לאורך השבועות האחרונים משחרר במקומות שפעם הייתי נכנס להיסטריה או אובססיביות. מעין שלווה מהולה בביטחון החלה למלא את חיי הרבה יותר ממה שהיה אי פעם. היצירתיות מפעמת בקרבי כל העת וכתוצאה מכך העסקים שלי ושל אשתי מראים סימני לבלוב ופריחה שלא הכרנו בעבר.

אריאל, פסיכותרפיסט

נכנסתי לעודד הקוסם בלי יותר מידי ציפיות בלי יותר מידי ציפיות, כשיצאתי ממנו היית פסימי, אבל לאחר הטיפול השני חשתי הקלה מסוימת . הייתי בדיכאון עמוק…  היום אני שמח ושליו, הולך רגל, מטייל, רץ… לא מאמין שהכול מאחוריי ואין לי שום כאב והמצב הנפשי מדהים… שמח ומאושר נפשית וגופנית.

שי

צור קשר

נכנסתי לקליניקה של דר'. דבוש כשאיני מסוגלת לדרוך על הרגל בגלל דורבן בעקב.
הייתי מושבתת 10 ימים. ניסיתי כל מיני דברים ללא הועיל.