מרגישים כאבים בגב עליון? 3 עובדות שכדאי להכיר

 

אם צרת רבים מנחמת אתכם, כדאי לדעת שאתם ממש לא לבד, ולמעשה ישראלים רבים חווים כאבי גב, ובפרט כאבים בגב עליון. עכשיו הגיע הזמן להכיר את התופעה קצת יותר לעומק, והנה כמה עובדות שאולי לא ידעתם.

כאבי גב תחתון נפוצים יותר מאשר כאבים בגב עליון

הגב העליון נושא משקל נמוך משמעותית מזה שנושא הגב התחתון, וזו פשוט עובדה בשטח. למעשה, הגב העליון מתחיל בצוואר ומגיע עד לגב התחתון, והוא מורכב מ-12 חוליות טורקליות (בית החזה). אלא שלמרות שהוא עובד קצת פחות קשה, כאבים באזור זה אינם נדירים, ובהחלט אפשריים. זה יכול לקרות כאשר היציבה לקויה או כאשר אנחנו מבצעים תנועה מסוימת באופן קבוע, על אף שאיננה טבעית. כך נוצר עומס על הגב העליון, וניתן להקל עליו משמעותית באמצעות טיפול כירופרקטי מקצועי.

כאבים בגב עליון ניתן גם למנוע

על אף שלרוב אנחנו מטפלים בבעיות לאחר שהן נוצרות, אבל בעבודה נכונה ניתן למנוע את הופעתן מלכתחילה. בעבודה עם כירופרקט תל אביב תלמדו איך אפשר לעשות את זה לגמרי לבד, באמצעות כמה פעולות פשוטות. למשל, אם אתם יושבים זמן ממושך מול המסך במשרד, רצוי לעצור מפעם לפעם, להתהלך ברחבי המשרד ולהקפיד על יציבה נכונה גם בזמן העבודה. אם אתם שקועים מול הסלולרי במשך שעות, הרי שהראש עובד קשה במיוחד – ובהתאם גם הגב העליון סופג מהלומה, ולכן רצוי לצמצם את זמן המסך ולקחת קצת יותר הפסקות. אם פעלתם נכון והכאב בכל זאת הופיע? טיפול כירופרקטי יקל עליכם הרבה יותר מכל משכך כאבים ומכל זריקה.

כאבים בגב עליון נפוצים במהלך ההיריון

כמעט אף אישה לא תופתע לשמוע כי במהלך ההיריון גובר הסיכוי שתרגיש כאבי גב, ולא רק בגב התחתון. הרי לצד ההתרגשות והשמחה הגדולה, ההיריון מלווה גם בעלייה במשקל, והעומס על הגב ועל הצוואר מראה את אותותיו. דרך אגב, סביר להניח כי לאורך תשעת החודשים יורגשו כאבים גם באזור האגן או הברכיים, ועל אף שמדובר בתופעה טבעית והגיונית, כירופרקט תל אביב יודע להציע פתרון איכותי ומדויק גם למצבים אלה.

טיפול כירופרקטי – הכלי הטבעי והיעיל מכולם

על אף שהם נפוצים, כאבים בגב עליון מהווים מטרד של ממש. הם פוגעים באיכות החיים וביכולת שלנו לבצע פעולות פשוטות למדי, בעוד טיפול כירופרקטי משנה לחלוטין את התמונה ומספק הקלה אמיתית לטווח הארוך. בעבודה נכונה עם כירופרקט תל אביב תוכלו להבין מה באמת גורם לכאב, איך ניתן לטפל בה ואילו צעדים ימנעו את הופעתו החוזרת בהמשך הדרך. המומחים של המרכז לכירופרקטיקה יעניקו לכם את השירות המתקדם והטוב ביותר, עם המון ניסיון ובהתאמה אישית לצרכים הייחודיים שלכם.

By | 2021-05-13T10:35:38+00:00 מאי 13th, 2021|מאמרים והרצאות|0 Comments

צור קשר

צור קשר ונחזור בהקדם – לקביעת תור, ליעוץ ובכל נושא