עייפות וכאבים כרוניים –  הכירו את הפתרון העשוי לשדרג את חייכם

 

אחת מהתחושות היומיומיות המלוות את שגרת החיים של רבים מאיתנו היא תחושת העייפות המצטברת. ניתן לחוש בעייפות מצטברת תסמינים כאשר אתם יושבים מול המסך, בעבודה או בהרצאה ומתחילים לגלגל עיניים באופן פתאומי. האם ניתן לטפל בעייפות מצטברת תסמינים באותו אופן שבו אנו מטפלים בכאבי גב כרוניים? המשיכו לקרוא וגלו.

מדוע רבים מאיתנו סובלים מכאבי גב כרוניים?

אורח החיים המודרני גורם לא רק לעייפות מצטברת תסמינים, אלא גם לעלייה משמעותית במספר האנשים הסובלים מכאבי גב כרוניים. כאבי גב כרוניים עשויים ללוות כל אחד ואחת מאיתנו מסיבות שונות. זה לא סוד שכיום אנשים רבים עובדים בעבודות משרדיות הכוללות ישיבה ממושכת המכבידה על הגב. לאחר תקופה ארוכה של ישיבה ממושכת באופן לקוי, עלולים להיווצר כאבי גב כרוניים המקשים על תפקודינו היומיומי. כאבי גב כרוניים נוצרים גם בעקבות עמידה ממושכת וישיבה מול הטלויזיה במשך שעות רבות.

מה זה כירופרקט וכיצד ניתן לטפל בכאבי גב כרוניים ובעייפות מצטברת תסמינים? ריכזנו עבורכם במאמר את כל המידע החשוב שעליכם להכיר.

מהם הגורמים העיקריים לעייפות מצטברת תסמינים?

עייפות מצטברת כוללת תסמינים כדוגמת חולשה וצריבה בעיניים וקשיים בתפקוד היומיומי. מה זה כירופרקט? כירופרקט מסביר כי קיימים גורמים עיקריים העלולים להוביל לעייפות שעליכם להכיר –

  • אנמיה – מחסור בברזל עלול להוביל לעייפות מצטברת תסמינים.
  • סוכרת – סוכר נמוך בדם עלול להוביל לעייפות מצטברת תסמינים.
  • בעיות שינה – שינה מוגברת או נדודי שינה מהווים גם הם חלק מעייפות מצטברת תסמינים.
  • דלקות שרירים כרוניות – עלולות ליצור עייפות מצטברת תסמינים וכאבי גב כרוניים.
  • מחלות לב וריאות – עלולות להוביל ליצירת עייפות מצטברת תסמינים.
  • זיהומים נגיפיים מתמשכים – עלולים להוביל ליצירת עייפות מצטברת תסמינים.
  • מצבים נפשיים רעועים – דיכאון, שכול וחרדה יכולים לגרום לעייפות מצטברת תסמינים ואף לכאבי גב כרוניים.

מה זה כירופרקט ועם מי כדאי שתיצרו קשר?

אם עדיין לא ידעתם, עייפות מצטברת תסמינים וכאבי גב כרוניים הינם תהליכים המשפיעים אחד על השני. כאבי גב כרוניים עלולים לגרום לעייפות משום שהגוף חלש ובמצבים של חולשה ועייפות אנו עלולים לחוש כאבי גב כרוניים וכאבי שרירים. מה זה כירופרקט? כירופרקט הינו בעל מקצוע המטפל בבעיות אלו בעזרת הידיים. כירופרקט יודע כיצד לשנות את הניתוב העצבי באופן שימנע את הכאב. אם שאלתם את עצמכם מה זה כירופרקט וכיצד הוא יוכל לסייע לכם להתמודד עם עייפות מצטברת תסמינים, כדאי שתיצרו קשר עם האדם שעליו אתם יכולים לסמוך.

NSA המרכז לכירופרקטיקה מורכב מכירופרקטים מנוסים המוסמכים בשיטת הטיפול הכירופרקטי. צוות המומחים שלנו יסייעו לכם להתמודד עם עייפות מצטברת תסמינים, עם כאבי גב כרוניים בעזרת טיפול מעמיק ויסודי ויסייעו לכם לחזור לשגרה במהרה. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עוד היום עם המרכז לכירופרקטיקה והתחילו בטיפול העשוי לשדרג את חייכם.

By | 2022-06-29T16:36:45+00:00 יוני 29th, 2022|מאמרים והרצאות|0 Comments

צור קשר

צור קשר ונחזור בהקדם – לקביעת תור, ליעוץ ובכל נושא