עייפות מצטברת ותסמינים אחרים שכדאי להכיר

סביר להניח שגם אתם מרגישים לא פעם חסרי אנרגיות, השגרה היומיומית דוחקת ובאופן כללי נדמה לכם שאת שעות השינה החסרות לכם לא תשלימו לעולם. למעשה, עם אותה עייפות מצטברת תסמינים אחרים כנראה מופיעים, מחולשה כללית ועד לתחושה של דכדוך, ואפילו כאבי ראש או גב. המציאות הזו מוכרת היטב לישראלים רבים, ובמקום להתמכר לקפה או להתמסר לתשישות הכללית שמשתלטת עליכם, יש מה לעשות. כירופרקטור מומחה יוכל לעזור לכם לישון טוב, להרגיש רעננים הרבה יותר וגם להיפרד מהתסמינים הנלווים, מהדכדוך ועד לכאבי הראש הכרוניים או לשרירים הנוקשים.

הקשר בין עייפות מצטברת לכאב הפיזי

לצד חוסר הרעננות ותחושת הדכדוך, עם עייפות מצטברת תסמינים אחרים מופיעים, בעיקר פיזיים. יש לא מעט הסברים הגיוניים לכאבים הנלווים, כמובן. כך, מי שמרגיש ממילא עייף וחסר אנרגיות סביר שנמנע מפעילות גופנית, או לכל הפחות מתאמן הרבה פחות. יתרה מכך, כשהגוף עייף השרירים מתכווצים, הדם מתקשה להגיע ביעילות לחלקים השונים בגוף, ובאופן כללי רמת החמצן יורד והתפקוד שלנו נפגע. בפשטות אפשר אף לומר כי מי שמרגיש עייף מאוד גם מרגיש שהגוף שלו תמיד מתוח ודרוך, מה שעלול להשפיע על הנשימה ולהסביר הופעתן של מחלות שונות או כאבי גב משמעותיים מאוד. עם כירופרקט מומלץ תוכלו לשנות את התמונה, להחזיר לגוף את החיוניות והאנרגיות, ולהיפרד גם מהכאבים הנלווים.

כירופרקט מומלץ לטיפול בעייפות המצטברת

על אף שנדמה כי 24 השעות שניתנות לנו מדי יום ממש לא מספיקות, בפועל למנוחה – ולשינה כמובן – יש השפעה מכרעת על יכולת ההתאוששות והשיקום של הגוף. זוהי היכולת שלנו לחזק את הגוף ולאפשר לו להתמודד גם עם עומס ומאמצים משמעותיים, אשר מסייעת לחיזוק סיבי השריר והגוף בכלל. במקרים שבהם מערכת העצבים מתקשה לבצע את המוטל עליה והגוף מתקשה להתאושש, תהליכי השיקום נפגעים, והחסך האנרגטי מוביל לעייפות מוגברת. כירופרקטור מקצועי יוכל לספק את השחרור הדרוש לגוף – ובפרט לחוט השדרה, וזאת באמצעות שיטת NSA, או בשמה המלא: Network Spinal Analysis.

כירופרקטור בשיטת NSA

אם כן, כירופרקט מומלץ המתמחה בשיטת NSA הוא ללא ספק כתובת נהדרת לטיפול בבעיה. זאת משום שבאמצעות שיטה ייחודית זו ניתן לשנות את ההתנהלות המגננתית של הגוף, ואף לייצר דפוסים תפקודיים הרבה יותר אפקטיביים. כל זאת על ידי לחיצות ממוקדות ומגע מדויק באותן נקודות לאורך עמוד השדרה שהמגע בהן יספק לגוף הקלה אמיתית. כך, מי שמתמודד עם עייפות מצטברת, תחושות של מתח ודכדוך, וכמובן כאב פיזי, מומלץ שיפנה לייעוץ אצל כירופרקטור מנוסה. בזכות הניסיון הרב של צוות המרכז לכירופרקטיקה, תוכלו לצאת לדרך חדשה ומרעננת, להעניק לגוף הזדמנות אמיתית להתאושש ולהשתקם, ולחזור לשגרה טובה ויעילה הרבה יותר.

By | 2021-04-01T12:07:38+00:00 אפריל 1st, 2021|מאמרים והרצאות|0 Comments

צור קשר

צור קשר ונחזור בהקדם – לקביעת תור, ליעוץ ובכל נושא