כירופרקט בחיפה 2022-10-11T14:54:10+00:00

המרכז לכירופרקטיקה N.S.A ישראל סניף חיפה

אם חיפשתם כירופרקט בחיפה, וודאי תשמחו למצוא פה רשת מרפאות לכירופרקטיקה מתקדמת בשיטת NSA ולכירופרקטיקה קלאסית לטיפול בעמוד שדרה, גב וצוואר ובמחלות כרוניות הקשורות במערכת העצבים.
– אבחון
– טיפול ופתרון
– אלפי סיפורי הצלחה של מטופלים
– חברים באיגוד הכירופרקטיקה האמריקאי

1-700-555-412

צור קשר

מנהל מרפאת חיפה – ד"ר יעקב הנס

שמי יעקב הנס. אני כירופרקט בחיפה, אשר מוסמך בארה"ב וחבר באגודה הישראלית לכירופרקטים. בשלושים השנים שבהן אני עובד בתחום הבריאות ההוליסטית, טיפלתי באלפי אנשים בכל הגילאים ועזרתי להם לא רק להיפטר מכאב, אלא גם לשפר את איכות חייהם במובנים רבים.

סוגי טיפולים

מטופלים מספרים

…כאב לי הגב, לא יכולתי לעמוד זקוף ומחשבות ופחדים היו נוכחים בחיי בדרך קבע. מה שהיה נראה כטיפול הזוי, שינה את חיי. הגב המשיך לכאוב כשלושה שבועות עד שהורגשה הקלה. בשבוע השני קרה הנס הראשון – הזדקפתי. הנס השני היה השקט. תמיד פחדתי לעמוד זקוף כי הייתי מפחד לשדר גאוותנות….

אריאל, פסיכותרפיסט

הגעתי אליך בעקבות סבל של יותר משנה מ: כאבים בצוואר, כתפיים, יד, הפרעות ראיה, סחרחורות, כאבי ראש, כאבי לסתות נוראיים, צרבות, דלקות גרון חוזרות. עם תלונות אלה פניתי לעשרות רופאים אשר לא הצליחו לפתור לי את הבעיה…. במהלך הטיפולים הראשונים הרגשתי איך הנשימה שלי נפתחת ועד כמה היא הייתה חסרה…

דור

נכנסתי לקליניקה של דר'. דבוש כשאיני מסוגלת לדרוך על הרגל בגלל דורבן בעקב.  הייתי מושבתת 10 ימים.  ניסיתי כל מיני דברים ללא הועיל.  24 שעות אחרי הביקור (היחיד!!) אצל דר'. דבוש כבר הלכתי בחופשיות עם מעט מאד כאב.  אחרי יום נוסף זה עבר לגמרי.

מריה

הגעתי לד"ר שגיב כשאני סובל מכאבי עמוד שדרה. כל הרופאים והמטפלים לא ממש ידעו לתת לי הסבר לגבי הגורם הכאבים. כי כל הצילומים והבדיקות שלי היו תקינים, לכאורה. לאחר בדיקה יסודית ומקיפה ד"ר שגיב הסביר לי שהבעיה מקורה ביציבה שלי והסביר לי כיצד היציבה יוצרת עומס על עמוד השדרה וגורמת…

עדי

הגעתי לפני 3 חודשים לד"ר עודד הקוסם במצב קשה של פריצת דיסק + צליעה קשה ברגל + חוסר יכולת לעמוד או לשבת כאחד האדם!!! הייתי לפני אצל כל סוגי הרופאים ולקחתי את כל סוגי הכדורים ושום דבר לא עזר.

אריה

צור קשר

צור קשר ונחזור בהקדם – לקביעת תור, ליעוץ ובכל נושא