גורמים ושיטת טיפול בכאבי גב תחתון

אנחנו חיים בתקופה קצת משונה, שבה אנחנו עובדים קשה מאוד מצד אחד – אבל גם מבלים את היום בישיבה מרובה על הכיסא, מול המסך, לרוב מבלי להקפיד על יציבה נכונה. אנחנו גם מוצאים את עצמנו נושאים משאות כבדים הרבה מעבר ליכולת הפיזית שלנו, ובעידן שבו הספורט הפך למרכיב חשוב כל כך, אנחנו גם עוסקים בפעילות גופנית מאומצת מאוד. ההתנהלות הזו מובילה לא פעם לכאבי גב, בפרט בחלקו התחתון. טיפול בכאבי גב תחתון הוא קריטי במצבים הללו משום שבלעדיו נתקשה להתנהל באופן תקין בשגרה, נתקשה להגיע למשרד וגם פעולות בסיסיות עם הילדים ועם המשפחה יהפכו למאתגרות מאוד. אם כן, מה גורם להופעת הכאב וכיצד מתבצע טיפול כירופרקטי בכאבי גב?

זיהוי הגורמים לקראת טיפול בכאבי גב תחתון

הגוף שלנו מתמודד מדי יום עם לחץ לא מבוטל על כל המערכות השונות הפועלות בו. כאבי גב תחתון קשורים באופן הדוק לאופן שבו אנחנו עובדים, ולישיבה המרובה מול מסכי המחשב והטלוויזיה. הם גם קשורים להיעדר פעילות גופנית מספקת מצד אחד, ולעומס מוגזם על המערכות מצד שני כשאנחנו נושאים משאות כבדים קצת יותר מדי. טיפול בכאבי גב תחתון דורש אבחון מדויק של הבעיה ושל מקורה במערכת העצבים, ורק על ידי זיהוי הנקודות המדויקות ניתן לבצע טיפול כירופרקטי שיעלים את הכאב – וגם ישאיר אותו מחוץ לתמונה. טיפול כירופרקטי בשיטת NSA יעזור לנו להשיג את המטרה הזו, שכן הלחיצות בנקודות הנכונות תורמות לשחרור השרירים ולהפגת המתח, וזוהי השיטה שבה הצוות המקצועי במרכז לכירופרקטיקה פועל. אם המטרה היא להעלים את הכאב, לשחרר את המתח ולשפר את התחושה הכללית, זו אחת הדרכים הטובות והיעילות ביותר כיום.

איך עובדת שיטת NSA?

עד לפני כמה שנים התמקדו שיטות טיפול בכאבי גב תחתון רק בחוליות בודדות, מהלך שאמנם הוביל לתוצאות לא רעות, אבל לא מספקות כשהמטרה היא להעלים את הכאב כליל. שיטת NSA היא אחת השיטות המתקדמות והיעילות היום לצורך טיפול בכאבי גב תחתון ע"י כירופרקט. היא פועלת בצורה רחבה הרבה יותר באמצעות לחיצות עדינות אך ורק בנקודות אסטרטגיות שזוהו כנקודות המשפיעות על תחושת הכאב. טיפול בכאבי גב תחתון, כשהוא מתבצע באמצעות NSA, הוא טיפול שמקל באופן דרמטי על המתח הכרוני בשרירי הגב ומשפר את תפקוד החוליות ואת היציבה. אם כאבי הגב נגרמים בגלל העומס על הגוף ביומיום – הטיפול הזה מסייע לשיפור הגמישות של עמוד השדרה ולאיזון טוב יותר של העומס. במרכז לכירופרקטיקה יש לנו ניסיון רב בטיפול בכאבי גב תחתון בין אם כתוצאה מעומס או שחיקה, בין אם בעקבות פריצת דיסק ובין אם בגלל טראומה או תאונת דרכים. טיפול בכאבי גב תחתון יכול לספק את התוצאה הטובה ביותר בעזרת הידיים המקצועיות ביותר.

למידע נוסף צרו קשר

By | 2018-06-19T09:13:32+00:00 דצמבר 24th, 2017|מאמרים והרצאות|0 Comments

צור קשר

צור קשר ונחזור בהקדם – לקביעת תור, ליעוץ ובכל נושא