כירופרקט במרכז 2018-06-19T09:22:07+00:00

כירופרקט במרכז

תחושת הכאב שמאפיינת את הישיבה הממושכת מול מסך המחשב, את היקיצה בבוקר לאחר שנת לילה לא מאוד איכותית או תנועה פשוטה ובסיסית שבוצעה באופן לקוי – היא תחושת כאב שדורשת תשומת לב. כאבי צוואר עשויים להיגרם מסיבות שונות ומגוונות, וכדי לטפל בהן באופן יסודי כדאי להבין מה הוביל למצב הזה. כירופרקט במרכז בהחלט יסייע לכם באבחון ובטיפול, אבל עוד לפני שתגיעו אליו כדאי שתבינו קצת יותר לעומק מול מה אתם מתמודדים ומה עלול היה להוביל לכאבים מלכתחילה.

כירופרקט במרכז מסביר מהם הגורמים להופעת הכאב

כאמור, יש כמה וכמה הסברים אפשריים לכאבי הצוואר שלכם. הסבר אחד עשוי להיות מבנה בלתי תקין של החוליות, מצב שבו קיים עומס על המערכת, והוא מוביל להופעתו של הכאב כמו גם להיווצרותן של דלקות שונות. גם ליקוי ביציבה, עקמת או גב קמור יתר על המידה – כל אלה עשויים לנבוע מאותה בעיה בדיוק. כירופרקט במרכז יוכל לסייע בהתמודד עם הבעיה הזו בדיוק, פשוט משום שהוא יסייע בחיזוק שרירי הגב. פעולה זו, במקביל לתרגול תנועות נכונות יותר, זה בדיוק מה שיבטיח יציבה נכונה ובריאה – ויפחית את הכאב בטווח הארוך. זהו כמובן רק גורם אפשרי אחד, לצד בעיות אחרות, בהן נשיאת משאות כבדים או פריצת דיסק צווארית, מצבים שניתן לאבחן במדויק באמצעות כירופרקט במרכז.

אבחון כירופרקט במרכז לכירופרקטיקה

תהליך האבחון הוא ללא ספק צעד בסיסי וחשוב מאוד שיאפשר לנו להבין מה הוביל לכאב הצווארי – ואיך אפשר לטפל בבעיה באופן יסודי, מדויק ויעיל. כשאתם פונים לפגישת ייעוץ עם כירופרקט במרכז אתם עושים את הצעד הראשון והחשוב מכולם. בפגישה הזו יבוצע אבחון הכולל לא רק סריקה או מיפוי של החוליות, אלא גם תשאול שמספק מידע נוסף ביחס לפעילות היומיומית שלכם וההיסטוריה הרפואית. רק תמונה מלאה ומקיפה תאפשר להבין מה בדיוק הוביל להופעתם של כאבי הצוואר מלכתחילה, וחשוב לא פחות מכך – איזו תכנית טיפול תתאים כדי לפתור את הבעיה, לשפר את היציבה ולהעלים את הכאבים.

שיטת NSA לטיפול בכאבי צוואר

בין שיטות הטיפול השונות הקיימות היום, שיטת NSA היא ללא ספק שיטת טיפול יעילה מאוד. כירופרקט במרכז המנוסה בשיטת NSA, כדוגמת הצוות המקצועי במרכז לכירופרקטיקה, יבנה עבורכם תכנית טיפול ברורה מאוד שמטרתה אחת ויחידה: להעלים את הכאב. כבר בשלב האבחון יזוהו הנקודות המרכזיות שמשפיעות על תחושת הכאב וגורמות לו, ובמסגרת הטיפול יופעל לחץ מדוד ומדויק על הנקודות הללו. לחיצות אלו מסייעות בהפחתת העומס על השרירים, מקלות על הכאב ומסייעות בשיפור היציבה. אם זה לא מספיק הן גם מסייעות להפחתת סימפטומים רגשיים שונים כמו מתח, דיכאון או חרדה. כירופרקט במרכז ישיג את כל המטרות הללו ויחזיר לכם את איכות החיים שאבדה אי שם לאורך הדרך, כשניסיתם לחיות עם הכאב במקום לגבור עליו.

למידע נוסף וזימון תור צרו קשר